ister nakit,
ister kredi kartı,
ister iç mekan,
ister dış mekan,
ister duvara monte,
ister dış mekan kabinli

ÜRÜNLERİMİZ

FATURA TAHSİLATI

Mevcut teknolojileri donanım ve yazılımda kullanarak anahtar teslim Self Servis çözümleri sunuyoruz.

ÖN ÖDEMELİ KART YÜKLEME

Ön Ödemeli Tahsilat Çözümleri ile Türkiye’de ilk defa farklı sayaç firmalarını bir araya getirerek ön ödemeli sayaç kartlarına, ortak kart okuyucu modülü ile kredi yüklemesini gerçekleştirdik.

VERGİ BORCU TAHSİLATI

Belediye ve Kamu kurumlarının Emlak vergisi, ÇTV ve diğer vergi kalemleriyle ilgili verdiği vezne hizmetlerinin yaygınlaştırılması ve gelişen teknoloji ile vatandaşa daha yakından hizmet verme arzusuna Akıllı Vezne’ler ile çözüm getiriyoruz.

ULAŞIM KART SATIŞ VE YÜKLEME

Yoğun şehir hayatı içinde hız ve teknolojinin ön plana çıktığı şu günlerde ulaşım alanındaki Akıllı Kart Dolumu ve bilet satışı hizmetlerini AVSİS Akıllı Vezne Çözümleri ile buluşturarak gişe hizmetlerinin otomasyonunu sağlıyoruz.

ÜNİVERSİTE KART SATIŞ VE YÜKLEME

Hız ve otomasyon gerektiren birçok alanda kullanılabilecek akıllı kart dolum sistemleri, kampüs içi nakit veya kredi kartı ile tahsilat işlemlerinin gerçekleştirilmesine imkan sunuyoruz.

EL TERMİNALİ TAHAKKUK

El terminali yazılım çözümlerimiz ile Su, Elektrik ve Doğalgaz borçlarının oluşturulmasını doğru tahsilat yapabilme, personel kontrolü ve işletme verimliliğini arttırma imkanı ile sunmaktayız.