Otomatik Vezne Fatura Tahsilatı

Akıllı Vezneler, nakit ve kredi kartı ile tahsilat, son kuruşuna kadar para üstü verebilme ve makbuz kesme özelliği ile Su, Elektrik, Doğalgaz ve benzeri faturaların tahsilatını 7/24 yerine getirebilmeniz için geliştirilmiştir.

Ön Ödemeli Kart Yükleme

Ön Ödemeli Tahsilat Çözümleri ile Türkiye’de ilk defa farklı sayaç firmalarını bir araya getirerek ön ödemeli sayaç kartlarına, ortak kart okuyucu modülü ile kredi yüklemesini gerçekleştirdik.

Vergi Borcu Tahsilatı

Belediye ve Kamu kurumlarının Emlak vergisi, ÇTV ve diğer vergi kalemleriyle ilgili verdiği vezne hizmetlerinin yaygınlaştırılması ve gelişen teknoloji ile vatandaşa daha yakından hizmet verme arzusuna Akıllı Vezne’ler ile çözüm getiriyoruz.

Ulaşım Kart ve Satış Yükleme

Yoğun şehir hayatı içinde hız ve teknolojinin ön plana çıktığı şu günlerde ulaşım alanındaki Akıllı Kart Dolumu ve bilet satışı hizmetlerini AVSİS Akıllı Vezne Çözümleri ile buluşturarak gişe hizmetlerinin otomasyonunu sağlıyoruz.

Üniversite Kart ve Satış Yükleme

Hız ve otomasyon gerektiren birçok alanda kullanılabilecek akıllı kart dolum sistemleri, kampüs içi nakit veya kredi kartı ile tahsilat işlemlerinin gerçekleştirilmesine imkan sunuyoruz.